Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włoszczowa Piknik Majówka Europejska 2017 pełna relacja (święto flagi)

 
Piknik Majówka Europejska 2017 rozpoczęta od wciągnięcia flagi pańśtwowej na maszt podczas odgrywanego przez MOD we Włoszczowie hymnu Polski. Po złożeniu kwiatów przez pana Burmistrza oraz pana Starostę przy Pomniku Niepodległości na Placu Konstytucji, wyruszyła uroczysta Parada Schumana. Barwny korowód składający się z dzieci i młodzieży przemaszerował na Plac WolnościGrze odbyły sie prezentacje poszczególnych Pańśrtw przygotowane przez uczestników parady.W trakcie imprezy zostało nagrodzonych 5 grup które przygotowaly zdaniem komisji najlepsze prezentacje państw europejskich. Rozstrzygnięty został również konkurs "Apetyt na.. potrawy z gryla edycja czwarta. Jednym z najwazniejszych punktów imprezy było ułozenie flagi Polski przez uczestników pikniku. Na majówce Europejskiej Wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wloszczowy pod kierunkiem pana Michała Dudkiewicza. Kolejnym z punktów imprezy był występ Włoszczowskiej Kapeli Powiatowej, a także występ Radomszczańskiej Kapeli Podwórkowej. Patronatem honorowym Piknik „Majówka Europejska” objęła Posłanka do Parlamentu Europejskiego Róża Thun, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, Starosta Włoszczowski Jerzy Suliga oraz Burmistrz Gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek. Opieką medialną objęła TVP3 Kielce. Patronatem medialnym wydarzenie objęte zostało przez naszą telewizję Włoszczowa Online.

 


Włoszczowa Online
 
Data pliku video: 2017-05-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola