Belka
Wtorek, 16 Października 2018   imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Dzień Edukacji Narodowej - 14 października 2018r.

Data dodania: 2018-10-14
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim pracownikom składam serdeczne życzenia, zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą o... więcej »
 
 

Moja Niepodległa Ojczyzna

Data dodania: 2018-10-12
Przypadająca w tym roku setna rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Dla uczczenia tego jubileuszu w Szkole Podstawowej w Mieczynie odbył się  „Gminny... więcej »
 
 

Szkolenie członków Ochotniczych Straży Pożarnych

Data dodania: 2018-10-12
   W dniu 06 października odbyło się szkolenie członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Krasocin w Sułkowie. Odprawa strażacka odbyła się przy stra... więcej »
 
 

Cybernauci

Data dodania: 2018-10-12
11 października 2018 r społeczność naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach dotyczących cyberbezpieczeństwa realizowanych w ramach projektu Cybernauci. Uczniowie klas IV, V i VI... więcej »
 
 

O spotkaniach i kubkach

Data dodania: 2018-10-11
We wrześniu w Dyskusyjnych Klubach Książki działających na terenie naszej gminy zbiegły się dwa miłe wydarzenia tj. mały jubileusz DKK w Kluczewsku i rozstrzygnięcie Konkursu W... więcej »
 
 

Symbol Polskiej Samorządności 2018

Data dodania: 2018-10-10
4 października w Katowicach odbyła się uroczysta gala „Symbol Polskiej Samorządności 2018”, w której wzięli udział włodarze z blisko 30 miast i gmin. Wydarzenie organizowa... więcej »
 
 

Budowa chodnika

Data dodania: 2018-10-10
Zakończono budowę chodnika do szkoły w miejscowości Czostków. Roboty zostały wykonane przez firmę Zakład Remontowo-Budowlany, Wojciech Znój, Brzeziny, ul. Chęcińska 153, 2... więcej »
 
 

Panorama gminy

Data dodania: 2018-10-10
Zapraszamy Państwa do odwiedzania zakładki „Panorama Gminy”. Po wybraniu tej zakładki będziecie Państwo mogli podziwiać panoramę naszej gminy z wysokości 300 metrów z mo&#... więcej »
 
 

"Warto się badać" - uroczyste podsumowanie...

Data dodania: 2018-10-09
    W dniu 27 września br. w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasocinie, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród rzeczowych, paniom z terenu gminy Krasocin, które skorzystał... więcej »
 
 

Odpust w Gruszczynie

Data dodania: 2018-10-09
Zgodnie z tradycją w ostatnią niedzielę września w ruinach Kościoła Św. Michała w Gruszczynie odprawiona została odpustowa msza św. sprawowana przez ks. Piotra Kucharza- wikar... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 197
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola