Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

MIKOŁAJ W SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU W OLESZNIE

Data dodania: 2018-12-14
"Jedzie święty Mikołaj, Białą brodą świeci. Worek z prezentami Ma dla grzecznych dzieci". W grupie Krasnali w mikołajkowy poranek trwało wielkie poruszenie. Przedszkolaki  niecie... więcej »
 
 

Przekazanie komputerów

Data dodania: 2018-12-14
13 grudnia 2018 r. w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasocinie miało miejsce nieodpłatne przekazanie pięciu zestawów komputerów stacjonarnych. Komputery przekazała bibliotece Agencja Rest... więcej »
 
 

"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!"

Data dodania: 2018-12-14
To ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem w... więcej »
 
 

XI Gminno-Parafialny Konkurs Szopek...

Data dodania: 2018-12-13
Już po raz jedenasty w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie odbył się Gminno - Parafialny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych pod honorowym patronatem dyrektora zespołu -... więcej »
 
 

"Mikołajkowy Turniej Tańca"

Data dodania: 2018-12-13
   W dniu 8 grudnia 2018 r.  zespoły taneczne „Razem I” i „Razem II” po Ra pierwszy w tym roku szkolnym wzięły udział w cyklicznej imprezie  „Miko ... więcej »
 
 

W Fabryce Bombek Choinkowych w Miechowie

Data dodania: 2018-12-13
Coraz bliżej święta… W związku z tym uczniowie klas II i III ze Szkoły Podstawowej w Krasocinie wybrali się do Fabryki Bombek „Decora” w Miechowie. Podczas pobytu uczniowie poznali ... więcej »
 
 

Mija 37 lat od wprowadzenia stanu wojennego

Data dodania: 2018-12-13
Stan wojenny w Polsce w latach 1981–1983 – stan nadzwyczajny wprowadzony 13 grudnia 1981 roku na terenie całej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, niezgodnie z Konstytucją PRL. Został zawieszony 31 grudni... więcej »
 
 

Mikołajkowy Turniej Startu

Data dodania: 2018-12-13
9 grudnia 2018 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją, na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Seceminie rozegrany został Mikołajkowy Turniej Siatkarski. W turnieju udział wzięły druży... więcej »
 
 

Mikołajkowa Godzina Kodowania

Data dodania: 2018-12-13
W dniach 6, 7 - 10 grudnia 2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Kluczewsku wzięli kolejny raz udział w Ogólnoświatowej Godzinie Kodowania - Hour of Code. W tym roku zimowe kodowanie odbywało się... więcej »
 
 

Siatkarki z Kluczewska najlepsze w Turnieju Gwiazdkowym

Data dodania: 2018-12-13
12 grudnia w hali sportowej w Kluczewsku odbyła się XI edycja Gwiazdkowego Turnieju Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZPS Kluczewsko. W zawodach udział wzięły dziewczęta z oddział... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 213
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola