Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wigilia Seniorów z Gminy Kluczewsko

Data publikacji: 2018-12-19, Data modyfikacji: 2018-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Grudzień to miesiąc wyjątkowy atmosfera świąt, wspólne kolędowanie, wigilijny stół sprawiają że chcemy być wszyscy razem w tym wyjątkowym czasie. 14 grudnia 2018 roku już po raz drugi w naszej gminie odbyła się uroczysta kolacja wigilijna zorganizowana przez Urząd Gminy Kluczewsko dla naszych seniorów. Świąteczne spotkanie otworzyli Rafał Pałka Wójt Gminy Kluczewsko i Mateusz Strychalski Przewodniczący Rady Gminy Kluczewsko, którzy powitali przybyłych gości. Wieczór pełen wrażeń i niespodzianek poprowadzili Małgorzata Gusta i Tomasz Aleksander Jańczak,  którzy w roli konferansjerów dbali o dobre samopoczucie wszystkich seniorów oraz zaproszonych gości. W tym nie zwykłym dniu wraz z seniorami zechcieli usiąść przy wigilijnym stole  Pani Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, Pan Starosta Powiatu Włoszczowskiego Dariusza Czechowski oraz wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach Pan Sławomir Krzysztofik, który odczytał list od Pani Wojewody Agaty Wojtyszek skierowany do seniorów. Spośród zaproszonych gości byli księża; ks. Kanonik Józef Barczyk, ks. Proboszcz  Marcin Wróbel oraz Radni Rady Gminy Kluczewsko.

Pełna treść wiadomości na: kluczewsko.pl/14-wiadomosci/1738-wigilia-seniorow-z-gminy-kluczewsko
kluczewsko.pl, Źródło artykułu: kluczewsko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola