Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczystość Nadania Sztandaru dla OSP Sułków i jubileusz 20 - lecia istnienia jednostki

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-08-30
A A AWydrukDrukuj  
 
   W dniu 15 sierpnia 2018 roku w Sułkowie odbyła się uroczystość Nadania Sztandaru dla OSP Sułków i jubileusz 20 – lecia istnienia jednostki. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem Pocztów Sztandarowych z gminy Krasocin przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Oleszna pod kapliczkę, przy której poświęcono tablicę,  przez ks proboszcza Jerzego Sikorę upamiętniającą  odchody 100 – lecia Zjednoczenia Polski - Odzyskania Niepodległości oraz w 75 rocznice zamordowania 7 mężczyzn z Sułkowa przez hitlerowców, a następnie odsłoniętą przez delegację składającą się z Wójta Gminy Krasocin Ireneusza Gliścińskiego, Radnego Naszego Okręgu Ireneusza Wolskiego oraz Panią Sołtys Sułkowa Dorotę Malicką.

Pełna treść wiadomości na: krasocin.com.pl/index.php/component/content/article/66-strona-startowa/3944-uroczystosc-nadania-sztandaru-dla-osp-sulkow-i-jubileusz-20-lecia-istnienia-jednostki
krasocin.com.pl, Źródło artykułu: krasocin.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola