Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolny Dzień Tolerancji w Olesznie

Data publikacji: 2018-11-20, Data modyfikacji: 2018-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.  Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie włączyła się w szereg działań podejmowanych w tym dniu przez różne instytucje oraz placówki. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie postaw tolerancji wśród dzieci i młodzieży szkolnej, a także uwrażliwienie ich na wszelkiego rodzaju przejawy nietolerancji i dyskryminacji.

Pełna treść wiadomości na: krasocin.com.pl/index.php/component/content/article/66-strona-startowa/4091-szkolny-dzien-tolerancji-w-olesznie
krasocin.com.pl, Źródło artykułu: krasocin.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola