Belka
Poniedziałek, 20 Maja 2024   imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Ostatnie Pożegnanie

Data publikacji: 2019-05-08, Data modyfikacji: 2019-05-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę 4 maja pożegnaliśmy Honorowego Mieszkańca Gminy Krasocin Ks. Daniela Kaziorskiego byłego Proboszcza Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Matki Bożej Różańcowej w Bukowie. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w rodzinnej parafii śp. Ks. Daniela w Działoszycach. Dla parafian, mieszkańców naszej gminy poświęcił swoje kapłańskie życie tworząc 1976 roku nową parafię od podstaw rozpoczynając swoją posługę w domach aby po 6 latach odprawić mszę św. w nowym wybudowanym kościele. Przez 36 lat do roku 2012 momentu przejścia na emeryturę był całym sercem zaangażowany w życie religijne swoich parafian.

Pełna treść wiadomości na: krasocin.com.pl/index.php/component/content/article/66-strona-startowa/4360-ostatnie-pozegnanie-art-nr-2
krasocin.com.pl, Źródło artykułu: krasocin.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    włoszczowski

    Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

    Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

     

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola