Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Informuje się, że w dniu 30 listopada 2018 roku (piątek) o godzinie 1000 w Urzędzie Gminy w Kluczewsku  odbędzie się II sesja Rady Gminy Kluczewsko VIII kadencji. Proponowany porządek obrad: Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Zatwierdzenie porządku obrad. Przyjęcie protokółu z poprzedniej sesji. Przedstawienie projektów uchwał w sprawach: a)      powołania składów osobowych stałych komisji Rady Gminy Kluczewsko, b)      obniżenia średniej ceny skupu żyta przyjmowanej jako podstawa do obliczenia podatku rolnego na rok podatkowy 2019 na obszarze Gminy Kluczewsko, c)      w sprawie zmiany Uchwały XVIII/15/2018 Rady Gminy Kluczewsko z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej, zmienionej Uchwałą Nr XXIX/22/2018 Rady Gminy Kluczewsko z dnia 27 kwietnia 2018 roku, d)     zmian w budżecie gminy na 2018 rok, e)      zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy na lata 2018-2025,       6. Dyskusja.      7. Podjęcie uchwał wymienionych w pkt 5 porządku obrad.      8. Interpelacje i zapytania radnych      9. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.    11. Wolne wnioski i informacje.    12. Zakończenie sesji.                                                                                       Przewodniczący Rady Gminy                 /-/ Mateusz Strychalski                                                                                                                        

Pełna treść wiadomości na: kluczewsko.pl/14-wiadomosci/1710-kxw
kluczewsko.pl, Źródło artykułu: kluczewsko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola