Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Data publikacji: 2018-11-14, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
„Polska - to taka kraina, która się w sercu zaczyna”. 10 listopada 2018r., w sobotni poranek, w Zespole Placówek Oświatowych w Olesznie odbyła się uroczysta akademia poświęcona 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ta podniosła uroczystość zgromadziła w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, oprócz uczniów i nauczycieli, wielu rodziców i mieszkańców Oleszna.  Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć: Wójta Gminy Krasocin – p. Ireneusza Gliścińskiego oraz jego Zastępcy– p. Jacka Sienkiewicza. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele środowisk kombatanckich Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, radni Gminy Krasocin, orkiestra dęta oraz przedstawiciele OSP w Olesznie.

Pełna treść wiadomości na: krasocin.com.pl/index.php/component/content/article/66-strona-startowa/4078-uroczysta-akademia-z-okazji-100-rocznicy-odzyskania-przez-polske-niepodleglosci
krasocin.com.pl, Źródło artykułu: krasocin.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola