Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Naród, który traci pamięć przestaje być narodem…"

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-06
A A AWydrukDrukuj  
 
30 X 2018 r. w sali gimnastycznej Zespół Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie, odbyła się uroczystość patriotyczna pod hasłem „Naród, który traci pamięć przestaje być narodem…”. Organizatorami przedsięwzięcia było „Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Secemin”. W części oficjalnej głos zabrali wizytator Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty Pan Sławomir Krzysztofik, oraz dyrektor Narodowego Centrum Kultury w Warszawie prof. dr hab. Rafał Wiśniewski, który przedstawił wyniki najnowszych badań, dotyczących stosunku młodych Polaków do patriotyzmu, niepodległości i kultury ojczystej.

Pełna treść wiadomości na: krasocin.com.pl/index.php/component/content/article/66-strona-startowa/4067-narod-ktory-traci-pamiec-przestaje-byc-narodem
krasocin.com.pl, Źródło artykułu: krasocin.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola