Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Impreza integracyjna w miejscowości Kolonia Mrowina

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
18 sierpnia w miejscowości Kolonia Mrowina odbył się wakacyjny festyn dla  mieszkańców nie tylko Kolonii Mrowiny. Zebrani uczestnicy świętowali z okazji kilku wydarzeń. Jednym z powodów spotkania było otrzymanie nagrody, którą wywalczyła dla Sołectwa Pani Sołtys Lucja Rubik. Pani Lucja została laureatem konkursu „Sołtys Roku 2017” województwa świętokrzyskiego. Spotkanie było również okazją do otwarcia nowo powstałego placu rekreacyjnego powstałego w Kolonii Mrowinie w ramach projektu „Zagospodarowanie placów w miejscowości Komorniki, Kolonia Mrowina, Jakubowice, Łapczyna Wola na cele turystyczno - rekreacyjne” realizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kluczewsko „Od pomysłu do działania”.

Pełna treść wiadomości na: kluczewsko.pl/14-wiadomosci/1639-impreza-integracyjna-w-miejscowosci-kolonia-mrowina
kluczewsko.pl, Źródło artykułu: kluczewsko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola