Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Groźny wypadek w Krasocinie 

Data publikacji: 2018-09-24, Data modyfikacji: 2018-09-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Niedzielnego poranka 23.09.2018 roku tuż po godzinie 5:30 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Krasocin. Ze zgłoszenia wynikało że zderzyły się 3 samochody osobowe, i jest 4 poszkodowanych uczestników wypadku. Natychmiast na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami. Dowódca po wstępnym rozpoznaniu potwierdził zderzenie 3 samochodów, lecz liczba osób poszkodowanych wynosiła 6. Niezwłocznie przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, poprzez całkowite zamknięcie drogi powiatowej, odłączeniu akumulatorów w pojazdach i udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanym. Kobieta-kierowca jednego z pojazdów znajdowała się nieprzytomna nadal w pojeździe. Dowódca zadecydował o ewakuacji poszkodowanej z pojazdu. Przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do poszkodowanej, po czym została ewakuowana na deskę (typu nosze), i natychmiast przekazana ZMR, który właśnie dotarł na miejsce zdarzenia. Reszta poszkodowanych mogących poruszać się o własnych siłach po wcześniejszym zaopatrzeniu przez strażaków-ratowników również została przekazana kolejnym załogom ZRM przybywającym właśnie na miejsce wypadku. Pomimo skali zniszczeń jakie widać na zdj, można mówić o wielkim szczęściu, że nikt nie został poważnie ranny. Droga powiatowa na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin.  

Pełna treść wiadomości na: ospkrasocin.pl/osp/?p=1425
ospkrasocin.pl, Źródło artykułu: ospkrasocin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola