Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Cybernauci - koniec projektu

Data publikacji: 2018-11-02, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyliśmy udział w projekcie "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci". W ciągu roku poszerzaliśmy wiedzę naszych uczniów z zakresu edukacji medialnej i bezpieczeństwa w sieci podczas zajęć komputerowych, informatyki i lekcji wychowawczych. Cyberbezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne, więc w działania na jego rzecz zaangażowana była cała społeczność szkolna. Udział w projekcie zakończyły warsztaty dla uczniów, nauczycieli i rodziców poprowadzone przez Emisariusza projektu Cybernauci, który przybył do naszej szkoły. Wszyscy z zainteresowaniem wzięli udział w tych zajęciach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa. Na zakończenie wszystkich działań otrzymaliśmy podziękowanie i certyfikat potwierdzający udział naszej szkoły w projekcie Cybernauci. Szkolny Koordynator projektu Małgorzata Lipniak

Pełna treść wiadomości na: n_771
spkluczewsko.na16.pl, Źródło artykułu: spkluczewsko.na16.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    włoszczowski

    Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

    Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

     

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola