Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Bezzwrotna dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 32240 tys. zł.

Data dodania: 2016-05-24
Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 
W ramach projektu „Mentor -wejdź na tory biznesu!”realizowanego od 05.2016 do 12.2017 przez Polską Izbę Młodych Przedsiębiorców i Stowarzyszenie PROREW zachęcamy:
 osoby niepracujące w trudnej sytuacji na rynku pracy tj:
 kobiet,
 osób po 50 r.ż.
 osób z niepełnosprawnościami,
 długotrwale bezrobotne,
 niskowykwalifikowane
 osoby odchodzące z rolnictwa, których gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych, u których następuje przejście z KRUS do ZUS oraz członkowie ich rodzin w przypadku spełnienia kryteriów wskazanych powyżej dla osób bezrobotnych znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy

do udziału w projekcie w którym Uczestnicy mogą liczyć na następujące wsparcie:

-Doradztwo i szkolenia niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej

-Dotację finansową na założenie własnej firmy w wysokości przeciętnie 23 000,00 PLN, ale nie więcej niż do 6 krotności przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce na dzień podpisywania umowy o dofinansowanie.

-Wsparcie pomostowe z przeznaczeniem na bieżące koszty funkcjonowania nowej firmy (tj. min. składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, czynsz, usługi księgowe, promocja) w kwocie maksymalnie 770 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia o kolejne 6 miesięcy).

-Doradztwo i szkolenia niezbędne do efektywnego wykorzystania dotacji.

Więcej informacji na stronie : http://stowarzyszenieprorew.pl/mentor-wejdz-na-tory-biznesu/

Rekrutacja do projektu (przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych) prowadzona będzie od 16.06.2016r. do 30.06.2016r. w biurze projektu przy ulicy Warszawskiej 34/208 (2 piętro), 25-312 Kielce tel. 534799660.

Projekt jest współfinansowany ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020
Kontakt
Biuro projektu : ul.Warszawska 34/208 (2 piętro) , Kielce

Tel: 534799660

e-mail : prorew@stowarzyszenieprorew.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
włoszczowski

Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola