Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpieczne z@kupy w sieci

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dziś młodzież klas gimnazjalnych Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Kluczewsku uczestniczyła wraz z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie oraz Publicznego Gimnazjum przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie w spotkaniu, które odbyło się w Domu Kultury we Włoszczowie i zorganizowane zostało w ramach realizowanego przez w/w szkoły projektu "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018". Młodzi ludzie podczas zajęć "Bezpieczne z@kupy w sieci" poprowadzonych przez panią Iwonę Nowak przedstawicielkę firmy Allegro zostali zapoznani z najczęstszymi zagrożeniami związanymi z dokonywaniem zakupów za pomocą Internetu, metodami weryfikacji kontrahentów oraz zasadami postępowania umożliwiającymi bezpieczne i świadome dokonywanie zakupów oraz płatności w cyberprzestrzeni. Ważnym elementem spotkania była także rozmowa z przedstawicielami policji  asp. szt. Pawłem Sieczkowskim z Wydziału Prewencji KWP w Kielcach oraz  st. sierż. Moniką Jałochą z KPP we Włoszczowie  dotycząca zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, ze zjawiskami cyberprzemocy i cyberprzestępczości. oraz zagrożeniami, które mogą być związane z niewłaściwym korzystaniem z Internetu. Szkolny Koordynator Projektu Małgorzata Lipniak

Pełna treść wiadomości na: n_773
spkluczewsko.na16.pl, Źródło artykułu: spkluczewsko.na16.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włoszczowski

  Powiat włoszczowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie świętokrzyskim jest miasto Włoszczowa. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 907 km², na których mieszka 46 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

  Ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe dużą część powiatu objęto prawną ochroną przyrody. Utworzono m.in. Przedborski Park Krajobrazowy, Rezerwat przyrody Bukowa Góra, Ługi i Oleszno. Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. Dzięki nim można dostrzec zapierające dech w piersiach krajobrazy, wsłuchać się w odgłosy natury, oraz odkryć magiczne zakątki tego regionu.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola